SZYBKI KONTAKT 7.00-16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
okazja dnia
Panel wymienny małe litery
Panel wymienny małe litery
Panel wymienny małe litery
Panel wymienny małe litery
Panel wymienny małe litery
Panel wymienny małe litery
Strona główna / Produkty / Zabawki rozwojowe / Panele ścienne / Viga - Panel wymienny małe litery

Panel wymienny małe litery

Nasze opinie:
Cena:
56,90 zł
Ean:
6934510508586
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Viga
Ilość:

Nowy sposób na naukę poprzez zabawę to wieszanie zabawek na ścianie. W tym modelu możecie dodatkowo powiesić jedną ramę, a wymieniać panele tak, aby po pierwsze ćwiczyć różne umiejętności, a po drugie urozmaicić zabawę. 

Panel z literkami pisanymi to pomoc przede wszystkim w nauce pisania i wyrabiania motoryki dłoni. Dzięki takiej zabawce dziecko uczy się zarówno kształtu poszczególnych liter oraz ich kolejności. Dzięki temu, że litery na panelu duże (wysokość 4,5 - 6cm) dziecku wygodnie ćwiczyć ich pisanie. W celu ułatwienia nauki na płycie obok każdej literki nadrukowane zostały strzałki oraz cyfry określające kolejność wykonywania kolejnych ruchów. Np. literkę  "c" wykonujemy w jednym kroku, a "k" w dwóch. 

Produkt to przemyślana zabawka edukacyjna, dlatego świetnie sprawdzi się zarówno w domu jak i np. w przedszkolach. Dzięki solidnej konstrukcji wytrzyma zabawę wielu dzieci.

Ramę należy powiesić na ścianie na odpowiedniej wysokości. Dzięki temu produkt zawsze jest na swoim miejscu. Wymiana paneli odbywa się poprzez odkręcenie dwóch dolnych gałeczek. Wtedy można wyciągnąć jeden panel i zamontować inny. Na koniec wystarczy ponownie przykręcić gałki. 

Panel jest dostosowany do ramy dostępnej również w naszym sklepie. Panelu można używać również bez ramy po położeniu na stole lub podłodze. Do pisania można użyć np. pędzelka, niezaostrzonej kredki, czy długopisu bez wkładu. Alfabet zawiera angielskie znaki.

Produkt wykonany z płyty drewnopochodnej. Na kolejnych zdjęciach pokazano przykładowe panele w ramie. Rama dostępna oddzielnie. Wystarczy jedna rama i kilka paneli do wymiany. W ofercie posiadamy 6 wymiennych paneli.

Wiek: 3+

Wymiary: 60 x 40cm

Referencja: V50858

Deklaracja zgodności CE