Panel wymienny cyfry
Panel wymienny cyfry
Panel wymienny cyfry
Panel wymienny cyfry
Panel wymienny cyfry
Panel wymienny cyfry
Strona główna / Produkty

Panel wymienny cyfry

Nasze opinie:
Cena:
56,90 zł
Ean:
6934510508593
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Viga
Ilość:

Nowy sposób na naukę poprzez zabawę to wieszanie zabawek na ścianie. W tym modelu możecie dodatkowo powiesić jedną ramę, a wymieniać panele tak, aby po pierwsze ćwiczyć różne umiejętności, a po drugie urozmaicić zabawę. 

W tym przypadku proponujemy panel wymienny z dużymi cyframi od 0 do 9. Dzięki takiej zabawce dziecko uczy się zarówno kształtu poszczególnych cyfr, ich kolejności oraz ich pisania. Dzięki temu, że litery na panelu duże (wysokość 8,5cm) dziecku wygodnie ćwiczyć ich pisanie. Dodatkowo przy każdej cyferce umieszczono strzałki i cyferki pokazujące dziecku jak zacząć pisać daną literę i jaki krok powinien być następny, jeśli to konieczne. Np. cyfrę  "0" wykonujemy w trzech krokach, a "5" w dwóch. Dodatkowo pod każdą cyfrą umieszczono kropeczki, które można policzyć i odpowiadają danej cyfrze. Dziecko może dodatkowo ćwiczyć liczenie tak, aby pokazać ilość do danej cyfry.

Produkt został pomyślany jako zabawka edukacyjna, dlatego świetnie sprawdzi się np. w przedszkolach. Dzięki solidnej konstrukcji wytrzyma zabawę wielu dzieci.

Ramę należy powiesić na ścianie na odpowiedniej wysokości. Dzięki temu produkt zawsze jest na swoim miejscu. Wymiana paneli odbywa się poprzez odkręcenie dwóch dolnych gałeczek. Wtedy można wyciągnąć jeden panel i zamontować inny. Na koniec wystarczy ponownie przykręcić gałki. 

Panel jest dostosowany do naszej ramy. Jeśli nie posiadacie ramy można używać panelu po położeniu na stole lub podłodze. Do pisania można użyć np. pędzelka lub niezaostrzonej kredki, czy długopisu bez wkładu.

Produkt wykonany z płyty drewnopochodnej. Na kolejnych zdjęciach pokazano przykładowy panel w ramie. Rama dostępna oddzielnie.

Wiek: 3+

Wymiary: 60 x 40cm

Referencja: V50859

Deklaracja zgodności CE