Goki - Duży lizak kontrolera ruchu

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Duży lizak kontrolera ruchu

Cena:
17.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 4 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Kierowanie ruchem drogowym lub kolejowym to nie lada wyzwanie dla początkującego kontrolera ruchu. Drewniany lizak firmy Goki będzie idealnym prezentem !

Zabawka składa się z drewnianego lizaka pomalowanego z jednej strony na kolor zielony a z drugiej czerwony. Dodatkowo w uchwycie znajduje się sznurek, dzieki któremu dziecko może pewniej trzymać zabawkę. Młody kontroler ruchu lub policjant będzie mógł trzymać lizak również dzięki sznureczkowi który jest zamontowany na trzonku  :)

Wymiary : 

Długość: 39,5 cm

Średnica: 16 cm

Jakość produktu gwarantuje niemiecka firma Goki

Deklaracja zgodności CE

Wiek: 3+

Numer referencyjny: 62995

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies