SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
Torba bawełniana do samodzielnego malowania Dinozaury
Torba bawełniana do samodzielnego malowania Dinozaury
Strona główna / Produkty / Prace ręczne, sztuka i rzemiosło / Do malowania tkanin / Goki - Torba bawełniana do samodzielnego malowania Dinozaury

Torba bawełniana do samodzielnego malowania Dinozaury

Cena:
6,90 zł
Ean:
4013594588096
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Goki
Ilość:
prezentKup na prezent
Koszt pakowania 10zł
Opakowanie dla:
dziewczynki
chłopca

Jak uczyć dzieci ekologicznych zachowań i dbania o środowisko? Najlepiej poprzez zabawę. Jak wymyślić zabawę kreatywną, rozwijającą i z eko edukacyjną funkcją? Oto jedna z naszych propozycji.

Zaprojektujcie i wykonajcie swoją niepowtarzalną ekotorbę na zakupy. Dzięki temu uczymy dziecko ekologicznej postawy polegającej na wykorzystywaniu ponownie tych samych produktów i mniejszego zużycia folii (zwykła reklamówka foliowa rozkłada się około 100 lat!). Dodatkowo rozwijamy zdolności plastyczne i manualne dziecka. O torbie wykonanej samodzielnie dziecko lepiej będzie pamiętać i chętnie zabierać na zakupy. 

Torba wykonana z ekologicznego materiału - bawełny.

Bawełna została wyprodukowana w Indiach w ekologiczny sposób, przyjazny dla środowiska bez użycia nasion modyfikowanych genetycznie. 

Torba posiada z jednej strony nadrukowany wzór do pokolorowania. Z drugiej strony można ją pokolorować w dowolny sposób. Kolory na zdjęciu są tylko przykładem pokolorowania.

W naszym sklepie można również zakupić zestaw specjalnych kredek, które idealnie nadają się do malowania na tkaninach: http://nefere.pl/755,GOKI-Kredki-do-malowania-na-tkaninach?cid=

Wymiary: 38 x 42 cm.

wiek: 3+

Referencja: 58809

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie