SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
okazja dnia
GOKI Torba do samodzielnego pokolorowania Motylki
GOKI Torba do samodzielnego pokolorowania Motylki
Strona główna / Produkty / Prace ręczne, sztuka i rzemiosło / Do malowania tkanin / ToysPure - GOKI Torba do samodzielnego pokolorowania Motylki

GOKI Torba do samodzielnego pokolorowania Motylki

Nasze opinie:
Cena:
7,90 zł
Ean:
4013594589871
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 5 lat
Producent:
ToysPure
Ilość:

Jak uczyć dzieci ekologicznych zachowań i dbania o środowisko? Najlepiej poprzez zabawę. Jak wymyślić zabawę kreatywną, rozwijającą i z eko edukacyjną funkcją? Oto jedna z naszych propozycji.

Zaprojektujcie i wykonajcie swoją niepowtarzalną ekotorbę na zakupy. Dzięki temu uczymy dziecko ekologicznej postawy polegającej na wykorzystywaniu ponownie tych samych produktów i mniejszego zużycia folii (zwykła reklamówka foliowa rozkłada się około 100 lat!). Dodatkowo rozwijamy zdolności plastyczne i manualne dziecka. O torbie wykonanej samodzielnie dziecko lepiej będzie pamiętać i chętnie zabierać na zakupy. 

Torba wykonana z ekologicznego materiału: bawełny. Bawełna została wyprodukowana w Indiach w ekologiczny sposób, przyjazny dla środowiska bez użycia nasion modyfikowanych genetycznie. 

Torba posiada z jednej strony nadrukowany wzór do pokolorowania. Z drugiej strony można ją pokolorować w dowolny sposób.

Wymiary: 38 x 42 cm.

Długość uchwytu 33 cm (długość całkowita)

Wiek: 5+

Referencja: 58987

Deklaracja zgodności CE