Torba bawełniana do samodzielnego malowania Dinozaury
Torba bawełniana do samodzielnego malowania Dinozaury
Strona główna / Produkty

Torba bawełniana do samodzielnego malowania Dinozaury

Nasze opinie:
Cena:
8,90 zł
Ean:
4013594588096
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Goki
Ilość:

Jak uczyć dzieci ekologicznych zachowań i dbania o środowisko? Najlepiej poprzez zabawę. Jak wymyślić zabawę kreatywną, rozwijającą i z eko edukacyjną funkcją? Oto jedna z naszych propozycji.

Zaprojektujcie i wykonajcie swoją niepowtarzalną ekotorbę na zakupy. Dzięki temu uczymy dziecko ekologicznej postawy polegającej na wykorzystywaniu ponownie tych samych produktów i mniejszego zużycia folii (zwykła reklamówka foliowa rozkłada się około 100 lat!). Dodatkowo rozwijamy zdolności plastyczne i manualne dziecka. O torbie wykonanej samodzielnie dziecko lepiej będzie pamiętać i chętnie zabierać na zakupy. 

Torba wykonana z ekologicznego materiału - bawełny.

Bawełna została wyprodukowana w Indiach w ekologiczny sposób, przyjazny dla środowiska bez użycia nasion modyfikowanych genetycznie. 

Torba posiada z jednej strony nadrukowany wzór do pokolorowania. Z drugiej strony można ją pokolorować w dowolny sposób. Kolory na zdjęciu są tylko przykładem pokolorowania.

W naszym sklepie można również zakupić zestaw specjalnych kredek, które idealnie nadają się do malowania na tkaninach: http://nefere.pl/755,GOKI-Kredki-do-malowania-na-tkaninach?cid=

Wymiary: 38 x 42 cm.

wiek: 3+

Referencja: 58809

Deklaracja zgodności CE