Goki - Ser na desce - żywność do krojenia na kanapki

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Ser na desce - żywność do krojenia na kanapki

Cena:
14.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Ser żółty to kolejna propozycja żywności. Posłuży do zabawy w sklep oraz kształtowanie zdrowych nawyków żywnościowych. Możecie wspólnie przygotowywać posiłki;-)

Sprawdźcie jak wiele możliwości zastosowania daje ten drewniany zestaw od Goki. Możecie bawić się w restaurację lub w dom, a naśladowanie dorosłych to jedno z ulubionych zajęć dzieci. Dzięki temu uczą się dorosłego życia. Również dzięki możliwości zadbania o drugą osobę dzieci uczą się empatii.

Zestaw zawiera:

  • 4 plasterki żółtego sera
  • plasterek pomidora
  • listek sałaty
  • drewnianą podkładkę - deskę do serwowania

Deska serów? Proszę bardzo.

Zestaw świetnie się sprawdzi wraz z zestawem wędlin i chleba.

Wiek: 3+

Wymiary: 7 x 6 x 1.5cm

Referencja: 51811

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies