SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
okazja dnia
Konik Grzmot na kiju z kółkami
Konik Grzmot na kiju z kółkami
Konik Grzmot na kiju z kółkami
Konik Grzmot na kiju z kółkami
Konik Grzmot na kiju z kółkami
Konik Grzmot na kiju z kółkami
Strona główna / Produkty / Koniki, bujaki, jeździki i pchacze / Inne ciekawe / Sfd - Konik Grzmot na kiju z kółkami

Konik Grzmot na kiju z kółkami

Nasze opinie:
Cena:
98,90 zł
Ean:
4020972041050
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Sfd
Ilość:

Każdy maluch marzy o własnym rumaku oraz galopowaniu w poszukiwaniu przygód. Firma Legler idąc tym tokiem myślenia stworzyła produkt spełniający oczekiwania Waszych brzdąców. 

Prezentujemy ciemno brązowego konika na patyku z funkcją wydawania odgłosu rżenia oraz galopu. Wabi się "Thunder" czyli w dosłowym tłumaczeniu Grzmot, jednak zdecydowanie bardziej woli być nazywany "Błyskawica". A przyczyna tego przydomku jest prosta: jest szybki jak błyskawica, wystarczy mrugnąć okiem a Grzmot jest już na końcu trasy :)

Ten fantastyczny konik wykonany jest z przyjemnego w dotyku pluszu, dzięki temu dzieci będą częściej sięgały po swojego ulubionego źrebaka. Rękojeść wykonana z litego kawałka drewna co znacznie wydłuża żywotność produktu i jego jakość. Dodatkowo końcówka kija zakończona jest drewnianymi kółeczkami, dzięki temu zabawkę można pchać i toczyć.

Pyszczek konika wykonany starannie z dbałością o szczegóły np. piękna i gęsta grzywa oraz także pełne, czarne oczy z pewnością przykują uwagę brzdąca. Zupełnie jak u prawdziwego konia. Konik posiada ciemno brązowe umaszczenie oraz przymocowane na stałe lejce. Co jednak jest największym atutem zabawki to jego "grające" uszka. Po naciśnięciu jednego z uszek usłyszymy dźwięk rżenia, natomiast drugie uszko to dźwięk galopu i rżenia. Dzięki temu podczas zabawy można się poczuć jak na prawdziwym rodeo :)

Konik potrzebuje 2 baterii AA, żeby wydawać dźwięki. BATERIE NIE SĄ DOŁĄCZONE W ZESTAWIE.

Ze względu na duży rozmiar zabawki, brak możliwości odbioru w punkcie.

Wiek :3+

Wymiary: 100 x 12 x 27 cm

Referencja: 4105

Deklaracja zgodności CE