SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
okazja dnia
Konik
Konik
Konik
Konik
Konik
Konik

Konik "Toffee" na biegunach

Nasze opinie:
Cena:
199,90 zł
Ean:
4020972117175
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Sfd
Ilość:

Wybierzcie się na dziką przejażdżkę z przepięknym konikiem na biegunach o imieniu Toffee, od uznanego producenta zabawek Small Foot Design. Dodatkową atrakcją będzie dźwięk, który konik wydaje podczas jazdy. Naciskając prawe lub lewe uszko usłyszymy dźwięk galopujących końskich kopyt lub rżenia.

Konik posiada drewniane płozy wyprofilowane w taki sposób, że po zamontowaniu konika będzie możliwość bujania się do przodu i tyłu. Konik zawsze powraca do pozycji wyjściowej tzn. pionowej.

Konik posiada brązowe umaszczenie w przeważającej większości. Biały pysk, plamka na głowie oraz prześliczne głębokie spojrzenie od razu przykuwają uwagę. Na uwagę zasługuje staranne wykonanie, dbałość o szczegóły oraz wysoka jakość materiałów użytych do produkcji. Przepiękna czarna grzywa oraz ogon oddziela eleganckie klasyczne siodło. Z takim towarzyszem zabawa nie ma końca :)

Baterie są schowane w specjalnej komorze na brzuchu konia zapinanej na rzep oraz dodatkowo zabezpieczone śrubką tak, aby dziecko nie mogło ich wyciągnąć ( Baterie NIE SĄ dołączone w zestawie ).

Materiał: naturalne drewno, tkanina, płótno, tekstylia, metal

Wymiary: 74 x 30 x 70 cm

Wymiary opakowania: 56 x 62 x 19 cm

Wysokość siedziska od podłoża: około 46 cm

Dopuszczalny ciężar dziecka: 30 kg

Wiek: 3 lata +

Waga własna: 3,5 kg

Referencja: 111717

Deklaracja zgodności CE