Goki - GOKI Bawełniany fartuszek do samodzielnego malowania

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

GOKI Bawełniany fartuszek do samodzielnego malowania

Cena:
12.50 zł
Dostępność:
Produkt niedostępny

Powiadom mnie o dostępności

Wiek:
od 5 lat
Producent:

Opis produktu

Niezastąpiona pomoc każdej gospodyni, kucharza i pomocnika w kuchni. Fartuszek sprawdzi się przy pierwszych próbach kulinarnych. Fartuszek został wykonany z bawełny z Indii, gdzie jest ona produkowana w ekologiczny i przyjazny dla środowiska sposób, a ziarna nie są modyfikowane genetycznie.

Dodatkową zaletą jest fakt, że fartuszek można samodzielnie ozdobić na swój jedyny i niepowtarzalny sposób. Dajcie się ponieść wyobraźni i pomalujcie go tak, aby był dla Was źródłem inspiracji również podczas tworzenia kompozycji smakowych.

Do fartuszka polecamy również czapkę szefa kuchni oraz specjalny zestaw kredek do malowania na tkaninie.

Wymiary: 42,5 x 54 cm.

Wiek : 5+

Referencja: 58638

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Opinie o produkcie

Gocha

Wtorek, 04.07.2017, 11:31
ocena 5 ocena 5 ocena 5 ocena 5 ocena 5

Fajny pomysł. Córka ma swój fartuszek do pomagania mamie w kuchni, pomalowany i podpisany kredkami do tkanin - kupionymi też u Was:-)


Produkty podobne

nasze marki

kot
pies