Kolorowanka wodna Malowanka
Kolorowanka wodna Malowanka
Kolorowanka wodna Malowanka
Kolorowanka wodna Malowanka
Strona główna / Produkty

Kolorowanka wodna Malowanka "znajdź drogę - pojazdy" - WaterWow

Nasze opinie:
Cena:
21,90 zł
Ean:
000772401777
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 5 lat
Producent:
Melissa & Doug
Ilość:

Oto niewielkich rozmiarów wielka zabawka. To jedna z tych propozycji, która na pewno zrobi furorę wśród dzieci. Prezentujemy Państwu kolorowankę wodną Water Wow - ścieżki z pojazdami, gdzie waszym zadaniem będzie pokierować odpowiedni pociąg na stację lub doprowadzić strażaka czy policjanta do jego pojazdu :)

Malowanki wodne zachęcają dziecko do zabawy i ćwiczeń manualnych. Takie ćwiczenia manualne pomagają również w późniejszej nauce pisania. Ta zabawka to również odrobina magii. Po dodaniu odrobiny wody ukaże Wam się pełen kolorów świat morski z sympatycznymi stworzonkami.

Zestaw zawiera:

  • książeczkę z czterema obrazkami na spiralce, dzięki czemu strony się łatwo obracają ( wymiary kartki z obrazkami 19 x 15 cm )
  • specjalny magiczny mazak - wystarczy nalać wody do środka i zakręcić. Po chwili pędzelek jest gotowy do użycia.

Ta książeczka to cztery kolorowe obrazki, a na każdym z nich będziecie poddani testowi. Waszym zadaniem będzie odnalezienie ścieżki, zaczynając od strzałki a kończąc na gwiazdce. Jednak zabawa się tu nie kończy. Po pokolorowaniu Waszym oczom ukaże się dużo więcej i dziecko będzie mogło odszukać na każdej stronie wiele innych elementów. Elementy do odszukania są pokazane na odwrocie wcześniejszej kartki i można je odnaleźć dopiero po pokolorowaniu obrazka.

Oczywiście każda kartka to inny rodzaj ścieżki, może być to labirynt morski, kolejowy lub nawet lotniczy :) Ale przecież Wy młodzi odkrywcy z pewnością podołacie zadaniu i dotrzecie do końca ukazując trasę naszym zagubionym pojazdom a przy okazji odnajdziecie wszystkie inne zagadkowe elementy :)

Zalety zestawu to również wygodne użycie - bez brudu. Jedyne co potrzeba do zestawu to woda. Nieduże rozmiary i wygodna forma zestawu pozwalają na jego zabranie ze sobą w wiele miejsc. Największą zaletą jest również możliwość wielokrotnego użytku. Wystarczy, że dana strona wyschnie i można zaczynać zabawę od nowa.

Wymiary:  25 x 15cm

Wiek: 5+ (wiek zalecany przez producenta)

Referencja: 40177

Deklaracja zgodności CE