Lelin - Zabawka drewniana Sklep - Supermarket drewniany Lelin

Marka Lelin, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce to przykład bardzo dobrych gatunkowo produktów w rozsądnych cenach. Od ponad 10 - ciu lat obecna w branży zabawek drewnianych firma jest sprzedawana na wielu rynkach w Europie Zachodniej, Nowej Zelandii czy Australii.

Lelin to zabawki ładnie wykonane, o nowoczesnym designie. Dużą jakość kłądzie się tu na bezpieczeństwo. Każdy produkt jest przebadany w akredytowanym laboratorium i posiada raport z testów. Możemy z całą pewnością polecić produkty tej marki jako jedne z najlepszych w naszej ofercie.

Zabawka drewniana Sklep - Supermarket drewniany Lelin

Darmowa wysyłka

Poczta Polska Kurier DPD Odbiór w punkcie
Cena:
279.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 4 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Idealny zestaw do zabawy w sklep. Świetny do zabawy w odgrywanie ról sprzedawcy i klienta.

Stragan składa się z wielu regałów i półeczek, zupełnie jak w prawdziwym sklepie lub warzywniaku.

Śliczne kolory i estetyczne wykonanie zachęcają do zabawy. Całość wykonana z drewna, co gwarantuje długą żywotność zabawki. Produkt świetny dla zabawy w większej grupie, również doskonale nadaje się jako wyposażenie szkół czy przedszkoli.

Sklep ma półki z trzech stron tak, aby z jednej można było wejść i stanąć za ladą. W zestawie również dwie mniejsze i jedna większa szufladka oraz sześć mini skrzynek na produkty.

Do sklepu szczególnie polecamy nasze zestawy drewnianych warzyw i owoców oraz wagę, któe będą stanowiły idealne dopełnienie.

Uwaga: oferowany sklep nie zawiera dodatkowego wyposażenia widocznego na drugim zdjęciu. Wszystkie dodatkowe elementy można dokupić według uznania w naszym sklepie, zapraszamy.

Wymiary:

  • przednia część: 62 x 17 cm, wysokość 52 cm
  • tył: 62 x 103 cm
  • odległość pomiędzy częściami 33,5 cm
  • głębokość półek: lada 17 cm, pozostałe półki ok. 11-15 cm.
Wiek: 4 lata+

Referencja: L40030

Deklaracja zgodności CE.

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

Produkt

nasze marki

kot
pies