SZYBKI KONTAKT Zadzwoń w poniedziałek

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
okazja dnia
Gra memory zawody
Gra memory zawody

Gra memory zawody

Nasze opinie:
Cena:
43,90 zł
Ean:
4013594567756
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Goki
Ilość:

Ciekawa gra niemieckiej firmy Goki, którą cechuje wysoka jakość wykonania oraz dbałość o szczegóły. Ta gra to więcej niż zwykłe memory. Nie wystarczy tu znaleźć parę jednakowych obrazków, ale parę obrazków które do sibie pasują. 

W grze może brać udział od 2 do 4 graczy. Gra zaczyna się od rozłożenia klocków strukturą do dołu, a następnie wymieszania ich na stole. Gracz odwraca pierwszy losowy klocek, a następnie drugi. Tym razem jednak gra nie będzie taka prosta. Nie wystarczy znaleźć 2 takie samie klocki. Zadaniem gracza będzie dopasowanie pracownika zawodu z jego narzędziami pracy. Jeżeli klocki nie pasują do siebie, bądź trafimy na 2 zawody/narzędzia pracy, należy odłożyć je na tych samych miejscach, aby nie widać było obrazka. Następnie swoją turę rozpoczyna kolejny gracz, który ma takie same zadanie. Wygrywa ten gracz, który uzbiera najwięcej par. 

Gra rozwija pamięć, logiczne myślenie oraz uczy popularnych zawodów. Z czasem dziecko zainteresuje się wykonywanymi pracami. A może sam pójdzie w ślady jednego z naszych pracowników? Życzymy Udanej zabawy ;-)

W zestawie 32 klocki:

  • 16 przedstawiających rózne prace oraz zajęcia
  • 16 przedstawiających narzędzia pracy 

Wymiary kostki: 5 x 5 cm

Wiek: 3+

Referencja: 56775

Deklaracja zgodności CE