Huśtawka drewniana do 35 kg
Huśtawka drewniana do 35 kg
Huśtawka drewniana do 35 kg
Huśtawka drewniana do 35 kg
Strona główna / Produkty

Huśtawka drewniana do 35 kg

Nasze opinie:
Cena:
64,90 zł
Ean:
8591864103201
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Woodyland Woody
Ilość:

Pamiętacie swoje dzieciństwo? Każdy z nas uwielbiał spędzanie czasu na huśtawce, było to bardzo przyjemne zajęcie, które dostarczało nam mnóstwo frajdy. 

Drewniana huśtawka posiada wiele zalet, które doceni każdy rodzic. Jest świetnym sposobem, by zachęcić dzieci do aktywności ruchowej. Jest to spora zaleta, zwłaszcza teraz, kiedy nasze pociechy spędzają dużo czasu przed ekranami telewizorów, smartfonów. 

Nasz produkt jest całkowicie bezpieczny, oznaczony znakiem CE. Został rygorystycznie przetestowany pod kątem jakości wykonania i niezawodności. Huśtawka posiada duże, podwyższane siedzisko tak aby wygodniej było dziecku się huśtać. Z przodu posiada drewnianą poprzeczkę, którą możemy unieść na sznurkach, aby wygodniej było wsadzić dziecko. Nylonowe liny wykończone są metalowymi okuciami. 

Huśtawkę można stosować w domu jak i na zewnątrz, nie jest jednak odporna na działanie warunków pogodowych. W przypadku użycia na dworze należy ją chować po zabawie. Używać pod nadzorem osoby dorosłej. Produkt wykonany z drewna i lin. W opakowaniu instrukcja.

Wiek: 3+

Wymiary siedziska: 30 x 30cm

Długość huśtawki można regulować od 160cm do 220cm

Max. obciążenie: 35kg

Referencja: WD10320

Deklaracja zgodności CE