Drewniane koraliki z Żabką
Drewniane koraliki z Żabką
Drewniane koraliki z Żabką
Drewniane koraliki z Żabką
Drewniane koraliki z Żabką
Drewniane koraliki z Żabką
Drewniane koraliki z Żabką
Drewniane koraliki z Żabką
Strona główna / Produkty

Drewniane koraliki z Żabką

Nasze opinie:
Cena:
49,90 zł
Ean:
8591864902125
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Woodyland Woody
Ilość:

Nawlekanie koralików ma wiele zalet. Ćwiczenie cierpliwości i motoryki, nauka skupienia i tworzenie nowych wzorów to tylko ich przykłady. 

W zestawie znajdziecie wszystko co potrzebne do zaprojektowania i stworzenia własnej, niepowtarzalnej kolekcji biżuterii. Wisiorki, naszyjniki, bransoletki to wszystko będzie można zrobić. Zestaw koralików to nie tylko dobra zabawa i śliczne efekty, ale i ćwiczenie precyzji dla małych paluszków oraz kreatywności, przy wymyślaniu kolejnych wzorów. Aby nawlec koraliki należy się skupić i wykazać cierpliwością. Wzór można najpierw ułożyć na blacie, a następnie nawlekać co również uczy dziecko planowania i precyzji.

Drewniane koraliki możecie wykorzystać na wiele różnych sposobów. Możecie ich używać np. do prac plastycznych i kreatywnych nie tylko do wykonania biżuterii. Możecie np. użyć ich do wykonania dekoracji jak tu: https://www.nefere.pl/n57,Lapacz-snow 

Ale to wciąż nie koniec. Ten zestaw został pomyślany w taki sposób, aby po wykorzystaniu lub przesypaniu koralików można było również wykorzystać ich pudełko w kształcie żabki jako ramkę na zdjęcia lub inne obrazki. Ramka ma z tyłu uchwyt, więc można łatwo powiesić ją na ścianie. Otrzymacie w ten sposób ciekawą dekorację w pokoju dziecka.

Zestaw zawiera:

  • pudełko w kształcie żabki, pełniące również funkcję ramki
  • drewniane koraliki w kolorach: różowym, fioletowym, zielonym i białym
  • trzy większe koraliki z haczykami w kształcie żabki, motylka i trójkąta z kwiatkiem
  • kolorowe sznureczki
  • zestaw końcówek do biżuterii

Koraliki to zabawa bez końca i możliwość dopasowania biżuterii do wielu różnych kreacji. Całość zapakowana w kartonowe pudełko z uchwytem ze sznurka do łatwego przenoszenia zestawu.

Wymiary pudełeczka: 22 x 19,5 x 2cm

Wiek: 3+

Referencja: WD90212

Deklaracja zgodności CE