SZYBKI KONTAKT Zadzwoń w poniedziałek

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
Zawieszka do wózka Wiewiórka nature
Zawieszka do wózka Wiewiórka nature
Strona główna / Produkty / Dla malucha / Zawieszki do smoczka i wózka / Heimess - Zawieszka do wózka Wiewiórka nature

Zawieszka do wózka Wiewiórka nature

Cena:
56,90 zł
Ean:
4011534650704
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
Od urodzenia
Producent:
Heimess
Ilość:

Spraw, aby Wasz spacer był jeszcze ciekawszy, zwłaszcza dla najmłodszych dzieci, które leżąc w wózku nie mogą obserwować otoczenia. Wystarczy przypiąć klips po obu stronach wózka i gotowe :) Dzięki drewnianym zwisającym elementom dziecko będzie obserwować delikatny ruch kółek i próbować na nich swoje pierwsze uchwyty. Do zawieszki dołączony jest zabawny dzwoneczek, wydający przyjemne dla ucha dźwięki a całość porusza się zabawiając malucha.

Na 2 elementach widnieje wizerunek przyjaznej wiewiórki, która z pewnością poprawi humor maluszkowi. Środkowy element z wyrytym obrazkiem żołędzia posiada kanciasty kształt, zachęcając maluszka do poznawania kształtów. Dziecko na początku będzie po prostu obserwować zawieszkę, a potem również z przyjemnością się nią bawić. Może próbować popychać oraz obracać drewniane koraliki.

Całość złożona z drewnianych koralików z modnej kolekcji "NATURE", w ciekawej kolorystyce leśnej zachowującej naturalne kolory drewna. Zawieszka posiada na końcach 2 klipsy umożliwiające przypięcie do wózka, na których wyryty jest symbol drzewa.

Jakość gwarantowana przez niemiecką markę Heimess. Produkty są wytworzone w Niemczech z wysokiej jakości nietoksycznych materiałów. Idealne powierzchnie dostosowane są dla małych dzieci.

W celu utrzymania w czystości produkt należy przecierać wilgotną szmatką.

Długość: 40 cm (po rozwinięciu)

Referencja: 765070

Deklaracja zgodności CE

XVC, XQX, xvc, xqx

Dodaj opinię o produkcie