SZYBKI KONTAKT Zadzwoń w poniedziałek

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
okazja dnia
Labirynt magnetyczny zwierzęta i cyfry
Labirynt magnetyczny zwierzęta i cyfry
Labirynt magnetyczny zwierzęta i cyfry
Labirynt magnetyczny zwierzęta i cyfry
Strona główna / Produkty / Klocki, puzzle, układanki / Układanki magnetyczne / Goki - Labirynt magnetyczny zwierzęta i cyfry

Labirynt magnetyczny zwierzęta i cyfry

Nasze opinie:
Cena:
74,90 zł
Ean:
4013594587167
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 2 lat
Producent:
Goki
Ilość:

Dzisiaj zapraszamy na wycieczkę do zoo. Znajdziecie tu krokodyla, dwa misie polarne, trzy lwy, cztery wesołe małpki i pięć zabawnych pingwinków. Zoo zwiedzamy ścieżką od jednego zwierzaka do drugiego, a przy okazji trenujemy liczenie.

Labirynt magnetyczny to zabawka, która wpływa na rozwój koordynacji ręka-oko, jak i na ćwiczenie sprawności manualnej dziecka. Na drewnianą podstawę z labiryntem nałożono przezroczyste tworzywo. Po przyłożeniu do tworzywa magnetycznej pałeczki, maluchy mogą przesuwać kulki w labiryncie. Można prowadzić kulki w dowolny, wymyślony sposób ćwicząc przy tym sprawność rąk albo układać kulki tak, aby pasowały kolorem i liczbą do zwierzątek, a więc znajdziecie tu jednego zielonego krokodyla i jedną zieloną kulkę, którą można umieścić obok niego itd.

Magnetyczna pałeczka jest przymocowana sznureczkiem do labiryntu, dzięki czemu się nie zgubi. Ma też specjalne miejsce na schowanie.

Ze względu na swoje walory edukacyjne zabawka często wybierana jest jako element wyposażenia gabinetów rehabilitacyjnych, logopedycznych oraz przedszkoli. Maluchy przeciągając kuleczki w labiryncie ćwiczą rękę do przyszłych obowiązków szkolnych i nauki pisania.

Zabawka wykonana z drewna i tworzywa w ładnej kolorystyce.

Średnica: 23cm

Wiek: 2+

Referencja: 58716

Deklaracja zgodności CE