SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
Goki Puzzle alfabet Montessori
Goki Puzzle alfabet Montessori

Goki Puzzle alfabet Montessori

Nasze opinie:
Cena:
32,90 zł
Ean:
4013594574679
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Goki
Ilość:
prezentKup na prezent
Koszt pakowania 10zł
Opakowanie dla:
dziewczynki
chłopca

Klasyczna układanka Goki w odpowiednio dobranej kolorystyce to świetna pomoc edukacyjna. Może służyć jako zabawka do poznawania i rozróżniania liter, a w późniejszym wieku alfabet będzie świetną zabawką do nauki czytania. Z literek dziecko może układać proste słowa.

W układance literki podzielono kolorystycznie na spółgłoski ( kolor czerwony ) oraz samogłoski ( kolor niebieski z wyjątkiem literki Y ). Zestaw zawiera 26 literek.

Poprzez zabawę dziecko szybko poznaje literki. Warto zauważyć, że drewniane literki mogą służyć przez długi czas. Układanka jest naprawdę świetnej jakości.

Układanka wspaniale rozwija zdolności manualne i wyobraźnię. Dziecko nie tylko poznaje litery, ale również ćwiczy koordynację ręka-oko dopasowując literki do miejsc na planszy. W pierwszym etapie dziecko po prostu bawi się całością jak układanką, a przy okazji oswaja z literami.

Ze względu na swój dydaktyczny charakter i dobrą jakość układanki, często jest wybierana jako wyposażenie do szkół i przedszkoli. Polecamy!

Uwaga: alfabet angielski bez polskich liter

Wymiary: 21 x 30 cm

Wiek: 3+

Referencja: 57467
Deklaracja zgodności CE