SZYBKI KONTAKT 7.00-16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
okazja dnia
Gra logiczna wieża z kulkami
Gra logiczna wieża z kulkami
Gra logiczna wieża z kulkami
Gra logiczna wieża z kulkami
Strona główna / Produkty / Gry i Zabawy / Gry logiczne / Goki - Gra logiczna wieża z kulkami

Gra logiczna wieża z kulkami

Nasze opinie:
Cena:
112,90 zł
Ean:
4013594574655
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 6 lat
Producent:
Goki
Ilość:

Oto nowa gra logiczna prosto z Goki. 

Na pierwszy rzut oka prezentuje się dość niepozornie, ale czy na pewno będziecie w stanie ułożyć wszystkie kulki w danym kolorze w rzędzie? Ta fantastyczna gra rozwija logiczne myślenie, a także trenuje zdolności manipulacji przy obracaniu poszczególnych słojów. 

Gra jest wykonana w taki sposób, że w każdym słoju są cztery otwory na kulkę. Natomiast kulek jest po 5, a z jednego koloru 4. W grze mamy kule w kolorze żółtym, niebieskim, zielonym i czerwonym. Dzięki temu, że jest o jedną kulkę mniej gracz ma możliwość przemieszczenia kulek pomiędzy słojami. Gra jest trochę podobna do kostki Rubika, w której należy ułożyć wszystkie ścianki w jednym kolorze. Natomiast różnica polega na kształcie zabawki i oczywiście materiale, z jakiego jest wykonana. Taka konstrukcja pozwala na użycie drewna i sprawienie, że produkt będzie ekologiczny. 

Całość została wykonana z dbałością o szczegóły. Super jakości drewno oraz łatwość z jaką obracają się elementy bardzo pozytywnie zaskakuje. W momencie kiedy słoje trafiają na swoje miejsce tzn kule ułożone są w rzędzie usłyszycie charakterystyczne kliknięcie.

Ta wciągająca gra, świetnie sprawdzi się również w podróży. Ze względu na niezbyt duże rozmiary łatwo można ją zabrać. Całość jest tak wykonana, żeby kulki nie wypadały. Gotowi na grę?

Wiek: 6+

Wymiary: 13,5 x 7cm

Referencja: 57465

Deklarcja zgodności CE