SZYBKI KONTAKT Zadzwoń w poniedziałek

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
okazja dnia
Kostka aktywności z deszczownicą
Kostka aktywności z deszczownicą
Kostka aktywności z deszczownicą
Kostka aktywności z deszczownicą
Kostka aktywności z deszczownicą
Kostka aktywności z deszczownicą
Strona główna / Produkty / Ćwiczenie paluszków / Pętle motoryczne i labirynty / Goki - Kostka aktywności z deszczownicą

Kostka aktywności z deszczownicą

Promocja
Nasze opinie:
Cena:
157,90 zł
134,21 zł
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 157,90 zł
Ean:
4013594587358
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 12 miesięcy
Producent:
Goki
Ilość:

Kostki aktywności to znane zabawki dające dzieciom wiele możliwości rozwoju paluszków i innych zmysłów. Czy można jeszcze czymś zaskoczyć? Goki udowadnia, że również w zabawkach już znanych można pokazać wiele nowych, ciekawych funkcji. Sprawdźcie czym wyróżnia się ten produkt:

  1. Tradycyjnie już góra zabawki to pętla motoryczna do ćwiczenia zwinności paluszków, ale jednocześnie dwa ciekawe rozwiązania. Na jednym pręcie cztery klocki w różnych kształtach do nauki ich rozpoznawania: koło, trójkąt, walec i kwadrat. Dodatkowo każdy z nich w innym kolorze. Druga pętla to równocześnie piramidka z klockami od największego do najmniejszego, pokazująca dziecku zależności pomiędzy nimi.
  2. Największa atrakcja zabawki to obracające się koło z deszczownicą. Koło zostało pomalowane w taki sposób, że obracając je obserwujemy ciekawe zjawisko optyczne. Dodatkowo metalowe kuleczki przy obracaniu będą spadały, co będzie ciekawe i do obserwowania i do słuchania.
  3. Labirynt z czterema kolorowymi klockami do ćwiczenia małych rączek i koordynacji ręka-oko.
  4. Kolejna ścianka kryje aż trzy ciekawe rzeczy do odkrycia: koła zębate, obrotowe kółeczko i lusterko. Sprawdźcie ile radości daje ich odkrywanie.
  5. Na koniec tradycyjny sorter kształtów. W zestawie znajdziecie pięć klocków w kształcie gwiazdki, kwadratu, półkola, koła i trójkąta.

Całość tworzy piękną zabawkę w zielono-niebieskiej kolorystyce. Zabawka uczy dziecko logicznego myślenia, cierpliwości oraz pomaga w rozróżnianiu podstawowych kształtów i kolorów.

Produkt zapakowany w estetyczne kolorowe pudełko wykonane z kartonu idealnie nadaje się na prezent dla małego dziecka. Zabawka ze względu na swój gabaryt oraz jakość wykonania znajduje zastosowanie jako wyposażenie przedszkoli, świetlic szkolnych, a także przychodni czy gabinetów terapeutycznych.

Materiał: lakierowane drewno, metal.

Wymiary: 20 x 20 x 33cm

Wiek: 1+

Referencja: 58735

Deklaracja zgodności CE