Melissa & Doug - Opieka nad pupilem - zestaw do zabawy

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Opieka nad pupilem - zestaw do zabawy

Cena:
99.00 zł 79.20 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Jak sprawdzić czy dziecko jest gotowe na własne zwierzątko? A może nie może go mieć ze względu np. na alergię, ale lubi bawić się w opiekowanie zwierzętami? Jest wiele powodów, aby ten zestaw stał się ulubioną zabawką Waszego dziecka. Dodatkowo opieka nad słabszymi i mniejszymi uczy dzieci empatii i współodczuwania, czyli ważnych umiejętności społecznych. 

Zestaw do zabawy zawiera wszystko czego potrzebujecie, aby zadbać o swoje zwierzątko i pokazać dziecku, jak wygląda podstawowa troska o małego przyjaciela. Karmienie, zabawa, zakładanie obroży to podstawowe elementy codziennych obowiązków.

Zestaw zawiera:

  1. Dwie pluszowe maskotki: pieska i kotka
  2. Jedzenie dla pupili: podstawkę pod miski, dwie miseczki, dwie puszki z karmą, dwa pudełka kartonowe z karmą, dwie saszetki, przysmaki dla kota i psa
  3. Dodatkowe elementy: dwie obroże zapinane na rzep z zawieszką oraz naklejki z imionami (można wybrać imię i nakleić na zawieszkę), piłkę i kość do zabawy, listę kontrolną, na której można zaznaczać i sprawdzać wykonanie codziennych czynności.

Całość zapakowana w pudełko z uchwytem, do łatwego przenoszenia. Świetna zabawa gwarantowana. 

Wymiar opakowania: 34 x 26,5 x 9cm

Wiek: 3+

Referencja: 18567

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies