Lelin - Zegar z klockami

Szanowni klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zesół Nefere

Marka Lelin, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce to przykład bardzo dobrych gatunkowo produktów w rozsądnych cenach. Od ponad 10 - ciu lat obecna w branży zabawek drewnianych firma jest sprzedawana na wielu rynkach w Europie Zachodniej, Nowej Zelandii czy Australii.

Lelin to zabawki ładnie wykonane, o nowoczesnym designie. Dużą jakość kłądzie się tu na bezpieczeństwo. Każdy produkt jest przebadany w akredytowanym laboratorium i posiada raport z testów. Możemy z całą pewnością polecić produkty tej marki jako jedne z najlepszych w naszej ofercie.

Zegar z klockami

Cena:
39.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 2 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Odczytywanie godzin na tradycyjnym zegarze to nieprosta umiejętność. Teraz z pomocą przychodzi niesamowity zegar od firmy Lelin! 

Drewniany, kolorowy zegar to wspaniała i wyjątkowa zabawka, która składa się z:

  • okrągłej podstawy z nadrukowanymi minutami oraz ilustracjami wesołych zwierzątek,
  • małej zielonej wskazówki godzinowej i większej minutowej w kolorze pomarańczowym, które się obracają,
  • 12 kolorowych klocków w różnych kształtach z numeracją od 1 do 12.

Każdy maluch z łatwością pozna jak działa zegar dzięki przyciągającym wzrok kolorom. Różne kształty klocków pomogą natomiast zapamiętać jak rozmieszczone są godziny na zegarze. Dziecko może je również wykorzystać do budowania czy nauki liczenia.

Śliczne kolory, funkcja edukacyjna, ekologiczny materiał i ładne opkaowanie sprawiają, że jest to również świetny produkt na prezent.

Wiek: 2+

Wymiary: 22 x 22cm

Referencja: L10262

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies