Melissa & Doug - Ciężarówka z pojazdami ratunkowymi

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Ciężarówka z pojazdami ratunkowymi

Cena:
64.90 zł
Dostępność:
Produkt niedostępny

Powiadom mnie o dostępności

Wiek:
od 3 lat
Producent:

Opis produktu

Melissa and Doug kolejny raz prezentuje coś dla miłośników pojazdów. Tym razem mały fan motoryzacji nie tylko będzie mógł się bawić czterema kółkami, ale i nieść pomoc. Gdzie się pali, gdzie zdarzył się wypadek? Ekipa ratunkowa już rusza na miejsce. Ta drewniana laweta dowiezie na miejsce wszystkie pojazdy do akcji ratunkowych!

Zestaw został pomyślany w taki sposób, aby sprawdzał się w wielu sytuacjach. Można się nim bawić jak lawetą przewożąc pojazdy z jednego miejsca na drugie. Można uczestniczyć w akcji ratunkowej. Można wreszcie bawić się samymi samochodzikami, które można ściągnąć z lawety. 

Laweta jest rozkładana. Górną część można opuścić na dół. Całą lawetę można ściągnąć z ciągnika i np. wymienić na inną. Dzięki temu, że naczepa jest zakładana na kołeczek laweta lekko skręca i można nią manewrować.

Zestaw zawiera:

  • ciągnik
  • rozkładaną naczepę w formie lawety
  • 4 pojazdy ratunkowe: helikopter, wóz strażacki, policję i ambulans

Elementy zestawu zostały wykonane z drewna.

Wiek: 3+

Wymiary lawety bez autek: 30 x 7 x 11,5cm

Referencja: 14610

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies