Melissa & Doug - Przebranie lekarz/pielęgniarka pediatra

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Przebranie lekarz/pielęgniarka pediatra

Cena:
99.00 zł 79.20 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Zabawa w lekarza i pielęgniarkę to nie tylko zabawa to również nauka empatii i niesienia pomocy innym. Pielęgniarka czy lekarz na oddziale noworodków ma pełne ręce roboty. Mycie, mierzenie, karmienie, przewijanie, badanie maluchów i wiele innych obowiązków. Ten strój to cały zestaw do zabawy w odgrywanie ról, ale można go wykorzystać również na inne okazje. Bale przebierańców, przedstawienia, zabawa w domu wystarczy włożyć kostium i stajemy się kimś innym.

W skład zestawu wchodzą następujące elementy:

  • marynarka w wesołe wzory, aby rozweselać maluchy - marynarka jest zapinana na rzep i co najważniejsze posiada kieszonkę na identyfikator z imieniem oraz pojemne kieszenie na najpotrzebniejsze sprzęty
  • stetoskop
  • strzykawkę z ruchomym tłokiem
  • termometr
  • bobasa - lalka wykonana z miękkych materiałów z pieluchą zapinaną na rzepy po bokach, jak prawdziwa

Zabawa w odgrywanie ról to również wiele zalet. Dziecko może współpracować z innymi i ćwiczyć komunikację i pracę w grupie. Dzięki przebraniom dziecko wciela się w różne postacie, co pozwala na wymyślanie historii i tym samym trenowanie i rozwijanie wyobraźni. 

Zestaw charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy szczegół. Dzięki temu kostium będzie można wykorzystać na niejedną okazję. Do kompletu polecamy również zestaw lekarski w walizce.

Stój jest zapakowany w pokrowiec zapinany na zatrzaski wraz z wieszakiem. Dzięki temu stój można schować do szafy po zabawie.

Można prać w temperaturze 30 stopni.

Wiek: 3- 6 lat

Referencja: 18519

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies