Goki - Drewniana Arka Noego ze zwierzętami

Szanowni Klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zespół Nefere

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Drewniana Arka Noego ze zwierzętami

Cena:
189.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Wszyscy znamy historię związaną z Arką Noego – kiedy budował Arkę na której były umieszczone wszystkie zwierzęta. Firma Goki stworzyła unikatową wersję tej zabawki.

Produkt wykonany w kształcie statku z otworami w dolnej części, imitującymi okienka oraz w górnej części z budką.

Dodatkowym plusem zabawki jest to, że po oddzieleniu górnej części od podstawy arki, dziecko ma możliwość chować zwierzątka wewnątrz zabawki. 

Piękne, kolorowe słonie, konie, pingwiny czy wiewiórki oraz inne zwierzątka zostały wykonane z dbałością o każdy szczegół. Każde zwierzatko ma swoją parę.

Dzięki tej zabawce oprócz ciekawej historii o Arce Noego Twoje dziecko może wymyślać swoje opowiadania oraz bawić się na wiele sposobów. 

W skład produktu wchodzi:

  • Arka Noego ( podstawa, górna część, platforma )
  • 30 figurek zwierzątek
  • 2 figurki ludzi

Zabawka jest wykonana z wysokiej jakości drewna z malowanymi elementami.

Produkt zapakowany jest w estetyczne pudełko. Idelane na prezent:-)

Wiek: 3+

Wymiary: 30 x 14.5 x 16 cm

Referencja: 51846

Deklaracja zgodności: CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies