Lelin - Przesuwanka Cyrk

Marka Lelin, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce to przykład bardzo dobrych gatunkowo produktów w rozsądnych cenach. Od ponad 10 - ciu lat obecna w branży zabawek drewnianych firma jest sprzedawana na wielu rynkach w Europie Zachodniej, Nowej Zelandii czy Australii.

Lelin to zabawki ładnie wykonane, o nowoczesnym designie. Dużą jakość kłądzie się tu na bezpieczeństwo. Każdy produkt jest przebadany w akredytowanym laboratorium i posiada raport z testów. Możemy z całą pewnością polecić produkty tej marki jako jedne z najlepszych w naszej ofercie.

Przesuwanka Cyrk

Cena:
35.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 2 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Niejeden dorosły pamięta jak rodzice lub dziadkowie zabierli go do cyrku. Przedstawienia oraz zwierzęta które tam występowały fascynowały na długo:-)

Firma Lelin wykorzystała ten motyw i zafascynowanie dzieci cyrkowym światem tworząc tą świetną zabawkę. Kolorowa łamigłówka, która polega na tym, aby dziecko dopasowało zwierzątka lub klowna do swojego miejsca. Piękne kolory na pewno przyciągną uwagę każdego dziecka. Sprawdźcie które zwierzątko trzyma piłkę na nosie, a które jeździ na rowerze? Które grzecznie siedzi usadowione na stołeczku przez tresera, a które chodzi po linie? I kto to w ogóle jest ten treser? Dziecko może się całkiem sporo dowiedzieć przy okazji przesuwania drewnianych elementów.

Produkt ma za zadanie ćwiczyć koordynację ręka-oko. Przy okazji zabawy dziecko rozwija również koncentrację. 

Produkt zawiera:

  • podstawę z motywem cyrku
  • 5 zwierzątek i klowna
  • opakowanie

Zabawka wykonana jest z ekologicznego, malowanego drewna.

Wymiary: 26 x 24 x 3 cm

Wiek: 2+

Referencja: L20092

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies