Melissa & Doug - Drewniana dwustronna sztaluga Deluxe

Szanowni Klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zespół Nefere

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Drewniana dwustronna sztaluga Deluxe

Cena:
299.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Czy Twoje dziecko uwielbia rysować, malować, pisać?

Czas na fantastyczną zabawę! Kredki i farby w rękę i do dzieła:-) Pora aby powstało jakieś piękne dzieło. Pokój dziecka stanie się od teraz małą pracownią artystyczną. Sztaluga z firmy Melissa&Doug daje wiele możliwości na fantastyczną, niekończącą się zabawę:-)

Czarna strona tablicy umożliwia pisanie, rysowanie kredą. Po białej stronie sztalugi można rysować, pisać ścieralnymi mazakami. Jest także podstawą do montowania papieru. Dodatkowo posiada blokowany uchwyt na rolki papieru do malowania, co ułatwi pracę nad kolejnym dziełem.

Sztaluga posiada bezpieczną dla dzieci gilotynę do papieru. Klipsy, dzięki którym można przymocować pracę tak, aby się nie przesuwała lub w dowolnie wybranym miejscu. Plastikowa taca pomoże uporządkować farby, kredę, kredki, pojemniczki na wodę czy gąbkę do ścierania.

W skład zestawu wchodzi:

  • dwustronna sztaluga,
  • blokowany uchwyt na rolki papieru,
  • bezpieczna gilotynę do papieru,
  • 4 klamry do mocowania,
  • 2 plastikowe tace.

Po zabawie zestaw można złożyć i schować tak, aby nie zajmował miejsca w pokoju. Solidna konstrukcja drewnianej ramy oraz łatwy montaż, powodują, że produkt jest stabilny. Teraz zabawa będzie sprawiała jeszcze więcej frajdy:-)

Dzięki pięknemu opakowaniu, sztaluga idealnie nadaje się na prezent. Może mieć zastosowanie w domu, przedszkolach oraz szkołach.

UWAGA!

Wyposażenie widniejące na zdjęciu ( kreda, pojemniki, farby, pędzle ) nie są sprzedawane w zestawie.

Wiek: 3+

Wymiary po złożeniu: 120 x 69  x 66cm

Wymiary opakowania: 75 x 64 x 15cm

Referencja: 11282

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies