Melissa & Doug - Tęczowa gąsienica z kołami zębatymi

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Tęczowa gąsienica z kołami zębatymi

Cena:
49.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 2 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Ułóż, przekręć i pozwól tej sympatycznej gąsienicy trochę się poruszać!

Ta rozwijająca motoryczna układanka marki Melissa&Doug dzięki swojej kolorowej i przyjaznej formie już na wstępie wywoła uśmiech na dziecięcej buzi. Maluch będzie zafascynowany nowymi kształtami oraz możliwością wprawienia w ruch całego mechanizmu. Na drewnianej podstawie zostały umieszczone różnokolorowe nakładki z bolcami na które należy nałożyć koła zębate. Po umieszczeniu wszystkich i przekręceniu dowolnego, gąsienica zaczyna się ruszać co będzie nie lada atrakcją dla brzdąca!

Zestaw zawiera:

  • drewnianą podstawę z kolorowymi bolcami,
  • 6 kolorowych wyjmowanych kół zębatych,

Zabawa świetnie wspomaga rozwój umiejętności motorycznych maluszka, doskonali jego koordynację ręka- oko oraz uczy kolorów. Dzięki dużym elementom oraz specjalnym uchwytom na kołach, dziecko w łatwy i komfortowy sposób może je złapać, przekręcać, wyjmować, oraz dopasować do podstawy.

Wspaniały pomysł na oryginalny prezent.

Wiek: 18m+

Wymiary: 35,5 x 15 x 4,5cm

Referencja: 13084

Deklaracja zgodności: CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

Produkt

nasze marki

kot
pies