Duże piankowe puzzle do gry w klasy
Duże piankowe puzzle do gry w klasy
Duże piankowe puzzle do gry w klasy
Duże piankowe puzzle do gry w klasy
Duże piankowe puzzle do gry w klasy
Duże piankowe puzzle do gry w klasy
Strona główna / Produkty

Duże piankowe puzzle do gry w klasy

Nasze opinie:
Cena:
76,90 zł
Ean:
8591864916290
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 12 miesięcy
Producent:
Plastica
Ilość:

Twoje dziecko uwielbia grać w klasy, jednak brakuje mu na to odpowiedniego miejsca? A może maluch nie zna jeszcze zasad tej gry? Te duże podłogowe puzzle będą świetnym wyborem zarówno w jednym jak i w drugim wypadku. Dzięki temu, że zostały wykonane z lekkiej pianki sprawdzą się zarówno w domu jak i na balkonie czy tarasie. Będą świetną motywacją do ruchu.

Ogromną frajdą dla dziecka będzie już samo ułożenie takich dużych elementów.

Zestaw zawiera:

  • 11 dużych puzzli z wyjmowanymi cyferkami,
  • 4 kolorowe kółeczka potrzebne do gry w klasy,
  • praktyczne opakowanie zapinane za suwak,

Puzzle oprócz wykorzystania ich do gry w klasy można układać na wiele sposób a możliwości wykorzystania tej zabawki zależą od wyobraźni oraz kreatywności pociechy.

Ładna i wesoła kolorystyka od razu zachęci malucha do zabawy. A możliwości jest mnóstwo! Ponadto ta edukacyjna zabawka może być świetnym wprowadzeniem do nauki cyfr oraz kolorów.Dzięki temu, że puzzle zostały wykonane z bezpiecznych dla dziecka materiałów oraz dużych i miękkich elementów, już roczne maluchy będą mogły się z nimi zapoznać.

Praktyczne opakowanie w formie zamykanej walizeczki sprawi, że zestaw sprawdzi się również podczas podróży. Zabierzcie je ze sobą na plac zabaw, a zobaczycie ilu chętnych do gry w klasy się znajdzie. Dodatkową zaletą jest to, że w razie potknięcia lub upadku na piankę dziecko nie zrobi sobie krzywdy, jak w przypadku upadku np. na beton.

Instrukcja do gry w klasy:

Dziecko rozpoczynające grę ( zazwyczaj najmłodsze) stara się trafić krażkiem na kwadrat z numerem 1. Jeżeli trafi może zacząć grę.

Na jednej nodze skacze po wszystkich polach po kolei od 1 do 10- na podwójnych staje w rozkroku. Wracając gracz musi zatrzymać się na polu z poduszeczką, podnieść ją i wrócić z nią na linię startu aby spróbować zdobyć kolejne pole.

Jeżeli gracz zachwieje się, postawi obie stopy na jednym polu lub dotknie linii, straci swoją kolejkę na rzecz kolejnego gracza i musi zaczynać od nowa. Jeżeli podczas rzucania poduszeczka nie trafi w pole lub dotknie linii gracz traci swoją kolejkę.

Wygrywa ta osoba, która zdobędzie wszystkie pola jako pierwsza.

Wiek: 1+

Wymiary pojedynczego puzzla: 32 x 32cm

Wymiary opakowania: 34 x 34 x 12cm

Referencja: WD91629

Deklaracja zgodności: CE