SZYBKI KONTAKT 7.00-16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
okazja dnia
Panel wymienny zwierzęta
Panel wymienny zwierzęta
Panel wymienny zwierzęta
Panel wymienny zwierzęta
Panel wymienny zwierzęta
Panel wymienny zwierzęta
Strona główna / Produkty / Zabawki rozwojowe / Panele ścienne / Viga - Panel wymienny zwierzęta

Panel wymienny zwierzęta

Nasze opinie:
Cena:
56,90 zł
Ean:
6934510508647
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Viga
Ilość:

Super pomysł na edukacyjną zabawę. Wystarczy powiesić na ścianie ramę i wymieniać panele, aby uzyskać wielofunkcyjną zabawkę do trenowania różnych umiejętności. 

Dzięki takiej zabawce dziecko ćwiczy:

  • motorykę dłoni, podążając za liniami poszczególnych kształtów
  • przygotowuje się do nauki pisania
  • trenuje skupienie, podążając za wzorem od początku do końca
  • uczy się rysować ulubione zwierzątka

Oferowany panel wymienny to nauka rysowania. Po włożeniu specjalnego drewnianego "ołówka" (dwa ołówki dostępne na wyposażeniu ramy) w przygotowany otwór dziecko niezawodnie wykona danego zwierzaka. Na panelu mamy pięć sporych zwierząt do nauki rysowania: ślimaczka, królika, wiewiórkę, kaczkę i słonika (wymiary zwierzaków ok. 15 x 16cm). Co równie istotne w ćwiczeniu kształty zwierząt zostały wykonane tak, aby dziecko rysując je nie odrywało ręki.

Panel jest dostosowany do ramy dostępnej również w naszym sklepie. Ramę należy powiesić na ścianie na odpowiedniej wysokości. Dzięki temu produkt zawsze jest na swoim miejscu. Wymiana paneli odbywa się poprzez odkręcenie dwóch dolnych gałeczek. Wtedy można wyciągnąć jeden panel i zamontować inny. Na koniec wystarczy ponownie przykręcić gałki.

Panelu można używać również bez ramy po położeniu na stole lub podłodze. Do pisania można użyć np. pędzelka, niezaostrzonej kredki, czy długopisu bez wkładu. Produkt to przemyślana zabawka edukacyjna, dlatego świetnie sprawdzi się zarówno w domu jak i np. w przedszkolach. Dzięki solidnej konstrukcji wytrzyma zabawę wielu dzieci.

Panel wykonany z płyty drewnopochodnej. Na kolejnych zdjęciach pokazano przykładowe panele w ramie. Rama dostępna oddzielnie. W ofercie posiadamy 6 wymiennych paneli.

Wiek: 3+

Wymiary: 60 x 40cm

Referencja: V50864

Deklaracja zgodności CE