SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
okazja dnia
Panel wymienny alfabet
Panel wymienny alfabet
Panel wymienny alfabet
Panel wymienny alfabet
Panel wymienny alfabet
Panel wymienny alfabet
Strona główna / Produkty / Zabawki rozwojowe / Panele ścienne / Viga - Panel wymienny alfabet

Panel wymienny alfabet

Nasze opinie:
Cena:
56,90 zł
Ean:
6934510508579
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Viga
Ilość:

Nowa koncepcja paneli ściennych to możliwość ich częstej zmiany w zależności od potrzeb. Teraz możecie zamówić jedną ramę do zamontowania na ścianie oraz wymienne panele, które będziecie mogli zmieniać i dostosowywać do potrzeb.

W tym przypadku proponujemy panel wymienny alfabet z dużymi literami. Dzięki takiej zabawce dziecko uczy się zarówno kształtu poszczególnych liter, ich kolejności oraz ich pisania. Dzięki temu, że litery na panelu są dość duże (wysokość 5,5cm) dziecku wygodnie ćwiczyć ich pisanie. Dodatkowo przy każdej literce umieszczono strzałki i cyferki pokazujące dziecku jak zacząć pisać daną literę i jaki krok powinien być następny, jeśli to konieczne. Np. literę "A" wykonujemy w trzech krokach, a "O" tylko w jednym. 

Produkt został pomyślany jako zabawka edukacyjna, dlatego świetnie sprawdzi się np. w przedszkolach. Dzięki solidnej konstrukcji wytrzyma zabawę wielu dzieci.

Po powieszeniu ramy na ścianie na odpowiedniej wysokości dla dzieci, produkt zawsze jest na swoim miejscu. Wymiana paneli odbywa się poprzez odkręcenie dwóch dolnych gałeczek. Wtedy można wyciągnąć jeden panel i zamontować inny. Na koniec wystarczy ponownie przykręcić gałki. 

Panel jest dostosowany do naszej ramy. Jeśli nie posiadacie ramy można używać panelu po położeniu na stole lub podłodze. Do pisania można użyć np. pędzelka lub nie zaostrzonej kredki, czy długopisu bez wkładu.

Produkt wykonany z płyty drewnopochodnej, zawiera angielski alfabet. Na drguim zdjęciu pokazano jak wygląda panel zamontowany w ramie. Rama dostępna oddzielnie.

Wiek: 3+

Wymiary: 60 x 40cm

Referencja: V50857

Deklaracja zgodności CE