Melissa & Doug - Duże drewniane puzzle – Farma

Szanowni klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zesół Nefere

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Duże drewniane puzzle – Farma

Cena:
49.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
od 12 miesięcy
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Te duże drewniane puzzle marki Melissa and Doug to wspaniała propozycja edukacyjnej drewnianej układanki dla najmłodszych w kolorowej i bardzo przyjemnej formie.

Uśmiechnięte buzie zwierzaków oraz uchwyty w formie nosków od razu zachęcą maluszka do zabawy. Odwzorowane wizerunki na podstawie pomogą mu w dopasowaniu odpowiednich elementów.

Duże puzzle już u bardzo malutkich dzieci bardzo dobrze wspierają rozwój motoryki, koordynacji ruchowej oraz zdolności logicznego myślenia. Duże uchwyty ułatwiają zadanie i wspierają naukę chwytania.

Zestaw składa się:

  • drewnianej podstawy,
  • trzech klocków w kształcie zwierzątek: świnki, konika oraz krówki,

Dzięki dużym uchwytom w kształcie nosków, które wielkością w sam raz wpasują się w dziecięce rączki, maluch od razu zechce je złapać a potem znowu i znowu… Zabawie nie będzie końca :)

Zabawki Melissa&Doug charakteryzują się ogromną dbałością o szczegóły, bogatą kolorystyką oraz wysoką jakością wykonania. Puzzle zapakowane w kartonowe pudełko idealne na prezent.

Wiek: 1+

Wymiary: 20,5cm x 36 x 4,5cm

Referencja: 13440

Deklaracja zgodności: CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies