SZYBKI KONTAKT 7.00 - 17.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100,00 zł Darmowa wysyłka!
Sorter kolorowa układanka
Sorter kolorowa układanka
Sorter kolorowa układanka
Sorter kolorowa układanka

Sorter kolorowa układanka

Promocja
Cena:
69,90 zł
49,00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
Od 2 lat
Producent:
Bino
Ilość:
prezentKup na prezent

Propozycja sortera wspomoże naukę kształtów i kolorów oraz zapewni Twojemu dziecku wiele przyjemnych chwil spędzonych na zabawie. To jedna z pierwszych edukacyjnych zabawek jaką możesz sprawić swojemu maluchowi, dzięki której będzie mogło ćwiczyć swoją motorykę, koordynację ręka – oko, małe paluszki oraz uczyć się logicznego myślenia.

Sorter składa się łącznie z 29 elementów:

  • podstawy
  • 9 bolców w różnych formach: trójkątów, kwadratów i kół,
  • klocków z otworami w środku odpowiadającymi kształtem bolcom,

Dzięki temu, że wystające paliki są w różnych kształtach dziecko musi się dłużej i dokładniej zastanowić nad tym, który klocek będzie odpowiedni, co podnosi nieco poziom trudności. Dodatkowym utrudnieniem jest to, że klocki są pojedyńcze i podwójne. Dziecko musi tak dopasować bolce do klococów, żeby możliwe było ułożenie wszystkich elementów na podstawie, co nie będzie od razu łatwe.

Klocki i bolce w zestawie są w wielu żywych kolorach co dodatkowo podniesie zainteresowanie malucha. Dziecko przy pomocy tej zabawki może się uczyć zarówno rozróżnaniania podstawowych kształtów, jak i kolorów.

Mimo bardzo prostej formy możliwości zabawy jest naprawdę wiele. Można usiąść i spędzić czas z dzieckiem sugerując mu np. aby w danej chwili układało elementy tylko w jednym kolorze bądź nakładało je na palik o wybranym, konkretnym kształcie. Dodatkowym plusem jest wielkość klocków dzięki której mogą one również służyć do samodzielnej zabawy lub np. z innym zestawem.

Wiek: 18m+

Wymiary: 16 x 16 x 7cm

Referencja: 72438

Deklaracja zgodności: CE

Dodaj opinię o produkcie