Goki - Narzędzia ogrodnika w torbie

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Narzędzia ogrodnika w torbie

Cena:
56.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Bezpieczne, kolorowe narzędzia ogrodnicze będą ulubionym zestawem każdego dziecka i szybko wprowadzą Twoją pociechę w fascynujący świat ogrodniczy. Dbanie o rośliny czy kopanie babek z piasku - sprawdzi się w wielu sytuacjach, a co również ważne zestaw jest ciekawie wykonany, W zestawie nie tylko narzędzie ogrodnicze, ale i wygodna torba do ich przenoszenia.

Zestaw zawiera:

  • łopatkę z płaską końcówką do nabierania ziemi
  • łopatkę ze szpiczastą końcówką do lepszego kopania
  • grabki
  • metalową konewkę
  • torbę z materiału z uchwytami

Trzonki narzędzi wykonane są z drewna. Konewka jest cała metalowa. Natomiast materiałowa torba posiada z jednej strony trzy kieszonki, z drugiej dwie kieszonki oraz po obu bokach po jednej większej kieszeni. Dodatkowo przy bocznych kieszeniach gumki, któe dodatkowo zabezpieczają przed wypadnięciem. Dzięki licznym kieszonkom można do niej schować różne potrzebne gadżety.

Praca narzędziami rozwija koordynację ręka -oko. Zestaw będzie także rozwijał logiczne myślenie oraz uczył cierpliwości młodego ogrodnika :) Podziwianie efektów pracy własnych rąk będzie Was napawało dumą. Do tego spędzanie czasu w ruchu na powietrzu będzie równiez istotną zaletą.

Wymiary torby: 28 x 17 x 15cm

Wiek: 3 +

Referencja: 63892

Deklaracja zgodności CE

cxxx

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies