Heimess - Zawieszka do wózka różowo-biała

Marka Heimess to jedna z marek większej firmy Goki. To drewniane produkty najwyższej jakości dla małych dzieci produkowane w Niemczech. Wielokrotnie testowane, wykonywane ręcznie z nietoksycznych materiałów. Marka Heimess to gwarancja wysokiej jakości i bezpieczeństwa dla Twojego dziecka.

Zawieszka do wózka różowo-biała

Cena:
59.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od urodzenia
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Pora na spacer! Wystarczy zapiąć dwa klipsy po obu stronach wózka i gotowe. Spraw, aby Wasz spacer był jeszcze ciekawszy, zwłaszcza dla najmłodszych dzieci, które leżąc w wózku nie mogą obserwować otoczenia. Dzięki drewnianym zwisającym elementom dziecko będzie obserwować delikatny ruch kółek i próbować na nich swoje pierwsze uchwyty. Dzwoneczek zabawnie dzwoni, a całość porusza się zabawiając malucha. Dziecko na początku będzie po prostu obserwować zawieszkę, a potem również z przyjemnością się nią bawić. Może próbować popychać oraz obracać drewniane koraliki.

Całość złożona z drewnianych koralików w modnej kolorystyce biało-różowo-szarej. Na końcach zawieszki dwa klipsy do mocowania. Centralnym elementem jest drewniane kółeczko ze zwisającymi koralikami i dzwoneczkiem. Do kompletu polecamy również zawieszkę do smoczka czy grzechotki z tej samej serii.

Jakość gwarantowana przez niemiecką markę Heimess. Produkty są wytworzone w Niemczech z wysokiej jakości nietoksycznych materiałów. Idealne powierzchnie dostosowane są dla małych dzieci.

W celu utrzymania w czystości produkt należy przecierać wilgotną szmatką.

Długość: ok 45cm (zawieszka na rozciągliwej gumce, więc można ją trochę naciągnąć)

Referencja: 765000

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies