Melissa & Doug - Supermarket z kalkulatorem, skanerem i taśmą

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Supermarket z kalkulatorem, skanerem i taśmą

Cena:
879.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Wielofunkcyjny, ogromny zestaw do zabawy na wiele sposobów. Odgrywanie ról to ważny element dorastania. Dzięki odgrywaniu ról, dziecko uczy się empatii i rozumienia uczuć innych osób. Uczy się również zachowania w różnych sytuacjach społecznych.

Ten zestaw został pomyślany tak, aby dzieci mogły bawić się tak, jak to się odbywa w prawdziwym świecie dorosłych dzięki zastosowaniu wielu detali. Znajdziecie tutaj następujące elementy:

 • supermarket ma ladę sklepową, na którą można wyłożyć produkty 
 • taśma sklepowa jest ruchoma - po stronie sprzedawcy jest specjalne pokrętło, którym można wprawić taśmę w ruch - jak w prawdziwym sklepie
 • jest dużo miejsca na produkty: boczny regał, szafka zamykana i  półki zapewniają odpowiednią prezentację
 • skaner ze światłem, jak w sklepie - po przesunięciu np. karty płatniczej pojawi się światełko
 • kasa z kalkulatorem na którym można policzyć kwotę do zapłaty
 • czytnik kart wraz z okienkiem do podpisu i specjalnym długopisem - klient może sie podpisać. Wystarczy potem przejechać górnym paskiem, żeby usunąć napis (działa na zasadzie znikopisu)
 • oznaczenia produktów do założenia na półkach, żeby klient wiedział gdzie co znajdzie (po angielsku)
 • szyld do sklepu
 • szuflada na pieniądze
 • karta płatnicza
 • uchwyt na torby

Fantastyczny wielofunkcyjny zestaw sprawdzi się do zabawy dla kilku dzieci. Do zabawy w sklep polecamy również wagę i produkty żywnościowe, zwłaszcza te dedykowane marketowi: https://www.nefere.pl/4811,Fresh-market-zestaw-sklepowy?cid=288 

Dzięki wielofunkcyjności zabawka często wybierana jest jako element wyposażenia przedszkoli, szkół czy innych organizacji edukacyjnych.

Instrukcja montażu i obsługi dostępna tutaj: 

 

Wiek: 3+

Wymiary: 106 x 89 x 70cm

Referencja: 19340

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies