Niny - Miękkie klocki aktywności

Szanowni klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zesół Nefere

Produkty tej marki powstały we współpracy ze znaną w świecie projektantką  Brittą Hurter. W swojej pracy Britta dokłada starań, aby produkty z jednej strony świetnie wyglądały, a z drugiej były funkcjonalne i wykorzystywały naturalną ptrzebę dziecka do odkrywania nowych rzeczy. Dzięki zaangażowaniu w proces produkcji, aż do ukończenia produktu ma kontrolę nad wcielaniem swoich wizji w życie.

Miękkie klocki aktywności

Cena:
69.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od urodzenia
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Kolorowe, miękkie klocki to wielofunkcyjna zabawka dla najmłodszych. Dzięki ukrytym różnym atrakcjom, klockami można się bawić na różne sposoby.

Przede wszystkim ich dotykanie, łapanie i układanie to ćwiczenie koordynacji ręka-oko i zręczności. Dodatkowo można odkrywać atrakcje ukryte w każdym z klocków:

  1.  klocek z lusterkiem, dodatkowo ma w środku dzwoneczek
  2. klocek z gryzakiem oraz grzechotką w środku
  3. klocek z szeleszczącą folią w środku oraz zawieszkami w kształcie trójkąta i gwiazdki
  4. klocek z metkami - dwie metki z szeleszczącą folią i trzy z gumeczką, które po rozciągnięciu i puszczeniu z powrotem się zwiną

Dodatkowo klocki zostały wykonane w taki sposób, aby można było dopasowywać do siebie ścianki. Znajdziecie tutaj: ścianki zielone z sową, niebieskie z białymi gwiazdkami, kolorowe z lasem, fioletowe z niebieskim pieskiem, pomarańczowe w kwiatki i żółte z osiołkiem. Dziecko może układać je tak, aby wszystkie do siebie pasowały i odkrywać np. co robi sowa. Klocki można również układać jeden na drugim.

Dzięki temu, że są miękkie wykonane z tkaniny są przeznaczone dla dzieci juz od urodzenia.

Kostki zapakowane w torebkę z uchwytem.

Wymiary jednej kostki: 9 x 9 x 9cm

Wiek: 0+

Numer referencyjny: WD700020

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies