SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
Duża układanka dzieci i ich zwierzaki
Duża układanka dzieci i ich zwierzaki
Duża układanka dzieci i ich zwierzaki
Duża układanka dzieci i ich zwierzaki
Strona główna / Produkty / Klocki, puzzle, układanki / Układanki z uchwytami / Woodyland Woody - Duża układanka dzieci i ich zwierzaki

Duża układanka dzieci i ich zwierzaki

Cena:
41,90 zł
Ean:
8591864919123
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 2 lat
Producent:
Woodyland Woody
Ilość:
prezentKup na prezent
Koszt pakowania 10zł
Opakowanie dla:
dziewczynki
chłopca

Układanki z uchwytami to wielofunkcyjne zabawki, a dzięki wykonaniu z drewna posłużą długo i bezawaryjnie. Nie można również zapomnieć o ich walorach edukacyjnych: po pierwsze uczą się chwytać, co dla małych rączek wcale nie jest takie proste. Uczą kojarzenia faktów i kształtów, gdy dziecko musi dopasować wybrany element do pasującego otworu. Wreszcie to nauka cierpliwości, bo nie zawsze od razu się udaje. 

Ta drewniana edukacyjna zabawka to również duża porcja zabawy i odkrywania ulubionych dziecięcych zwierzaków. Poznacie tu wielu przyjaciół i zobaczycie kto lubi kota, a kto psa, ale to tylko niektóre ze zwierzaków na tej ogromnej układance. Znajdziecie tu również takie nieoczywiste propozycje jak koza, owce, krowa, koń czy papuga. Co równie ważne to duży rozmiar układanki i aż 21 elementów do ułożenia.

Całość wykonana z drewna: podstawa naturalne drewno, a elementy lakierowane. Kolorowe postacie z uchwytami mogą też zostać użyte do wymyślania własnych historyjek o tym jak pies gonił kota itp.

Wiek: 2+

Wymiary: 45 x 35cm

Referencja: WD91912

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie