Bino - Dwustronna tablica magnetyczna i kredowa z literkami

Bino Europa k.s. to czeski producent zabawek drewnianych, który oferuje ponad 1000 różnych produktów dla dzieci w wieku od 0 do 7 lat.

Wszystkie zabawki posiadają kolorowe opakowanie i informację w języku polskim. Zabawki są edukacyjne i przyjazne dla każdego dziecka.

Wszystkie produkty są certyfikowane przez uznawane na całym świecie laboratoria badawcze i spełniają wymagania dyrektyw UE, zgodnie z normą EN-71.

Dwustronna tablica magnetyczna i kredowa z literkami

Cena:
59.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Tablica 2 w 1 marki Bino to świetna propozycja na zabawę i naukę w jednym.

Jedna strona została powleczona powłoką odpowiednią do pisania i malowania kredą, dzięki czemu stanie się nieodzownym elementem wielu zabaw ( np. w kalambury) oraz pozwoli na tworzenie wielu wspaniałych rysunków.

Druga strona będzie wsparciem przy trudnej nauce alfabetu oraz podstawowych cyfr. Zarówno tablica jak i każdy z elementów zostały powleczone magnetyczną powłoką na całej swojej powierzchni, dzięki czemu wszystko dobrze trzyma się swojego miejsca. Możemy włączyć się do zabawy układając z magnesów proste słowa sugerując dziecku aby zdejmowało z tablicy odpowiednie literki lub odwrotnie – maluch będzie musiał odnaleźć te odpowiednie aby ułożyć z nich wskazany wyraz.

Zestaw składa się z:

  • dwustronnej magnetyczno- kredowej tablicy w drewnianej ramce,
  • zestawu cyferek od 0 do 9 oraz znaków + i -,
  • zestawu literek bez polskich znaków,

Niewątpliwym plusem tej drewnianej edukacyjnej zabawki jest jej forma. Magnetyczne tablice zazwyczaj są rozkładane i zajmują wiele miejsca, dlatego ta propozycja świetnie sprawdzi się jeżeli nasza pociecha ma do dyspozycji niewielką ilość przestrzeni do zabawy. Dzięki praktycznemu sznureczkowi można ją zawiesić na ścianie w dziecięcym pokoju a w razie potrzeby przenieść i przymocować np. do uchwytu w kuchni aby mieć brzdąca cały czas na oku ;)

W naszym sklepie istnieje możliwość zakupu kompletu literek z polskimi znakami aby uzupełnić zestaw.

Całość została utrzymana w żywej i przyjemnej kolorystyce.

Wiek: 3+

Wymiary: 42 x 1,5 x 30 cm

Referencja: 83651

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies