Bino - Tablica dwustronna obrotowa

Bino Europa k.s. to czeski producent zabawek drewnianych, który oferuje ponad 1000 różnych produktów dla dzieci w wieku od 0 do 7 lat.

Wszystkie zabawki posiadają kolorowe opakowanie i informację w języku polskim. Zabawki są edukacyjne i przyjazne dla każdego dziecka.

Wszystkie produkty są certyfikowane przez uznawane na całym świecie laboratoria badawcze i spełniają wymagania dyrektyw UE, zgodnie z normą EN-71.

Tablica dwustronna obrotowa

Cena:
69.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Rozkładana dwustronna drewniana tablica w formie sztalugi świetnie wygląda jako element wystroju dziecięcego pokoju, ale jest przede wszystkim praktyczną zabawką. Przez cały czas pełni również funkcję edukacyjną.

Z jednej strony znajduje się kredowa tablica, która daje nieskończone możliwości rysowania i pisania. Z drugiej strony znajduje się tablica magnetyczna do której można przyczepić magnesy lub pisać markerem do białych tablic suchościeralnych. W naszym sklepie możecie dokupić wiele rodzajów magnesów do tablicy: literki i cyferki, zwierzątka i wiele innych.

Tablicę można też wykorzystać np. do zabawy w "kalambury" gdzie jedna osobą dostaje zadanie i rysuje, a pozostali uczestnicy zabawy odgadują wcześniej zapisane na kartce hasło. Można się bawić w wiesielca ćwicząc poznawanie alfabetu i umiejętność tworzenia słów. Można grać w różne gry logiczne np. kółko i krzyżyk. Tablica to wiele możliwości fantastycznej zabawy i sprawdzi się zarówno jako pomoc szkolna, ale i świetna zabawka dla przyszłego artysty.

Na dole wygodna półka na przechowywanie kredy, mazaków czy magnesów tak, aby wszystko było pod ręką.

Tablica jest wykonana w taki sposób, aby łatwo było ją obrócić. Po bokach znajdują się śrubeczki. Wystarczy poluzować dwie śrubki z każdej strony i przesunąć dolną krawędź tablicy na drugą stronę. Potem ponownie dokręcić śrubki i gotowe. 

W zestawie wraz z tablicą znajduje się:

  • ścierak na wycierania tablicy
  • 3 kolorowe kredy
  • czarny mazak

Wymiary: 45 x 35 x 65cm

Powierzchnia do pisania: 34,5 cm

Tablica  zapakowana jest w kolorowe opakowanie, a nie tylko zwykły worek foliowy. Dzięki temu tablicę można podarować jako prezent.

Wiek : 3+

Referencja: 83653
Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies