Woody - Tablica dwustronna obrotowa

Marka Woody jest własnoscią czeskiej firmy WoodyLand. Opiera się na czeskiej tradycji zabawek drewnianych jednakże dynamicznie się rozwija i elastycznie reaguje na zapotrzebowanie ze strony klientów, rodziców, instytucji edukacyjnych i samych dzieci. W tym momencie marka ma około 500 pozycji w asortymencie, głównie drewnianych, skąd wzięła swoją nazwę.

Tablica dwustronna obrotowa

Cena:
99.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Rozkładana dwustronna drewniana tablica w formie sztalugi świetnie wygląda jako element wystroju dziecięcego pokoju, ale jest przede wszystkim praktyczną zabawką. Przez cały czas pełni również funkcję edukacyjną.

Z jednej strony znajduje się kredowa tablica, która daje nieskończone możliwości rysowania i pisania. Tablicę można też wykorzystać np. do zabawy w "kalambury" gdzie jedna osobą dostaje zadanie i rysuje, a pozostali uczestnicy zabawy odgadują wcześniej zapisane na kartce hasło.

Z drugiej strony znajduje się tablica magnetyczna do której można przyczepić magnesy. Mogą to być np. literki i cyferki, zwierzątka i wiele innych (możliwość zakupienia w naszym sklepie).
Po białej tablicy można również pisać specjalnymi ścieralnymi mazakami. Na dole wygodna półka na przechowywanie kredy, mazaków czy magnesów tak, aby wszystko było pod ręką.

Tablica jest wykonana w taki sposób, aby łatwo było ją obrócić. Po bokach znajdują się specjalne kołeczki na sznureczku, które wystarczy wyciągnąć, obrócić tablicę i ponownie zablokować.

Tablica sprawdzi się zarówno jako pomoc szkolna, ale i świetna zabawka dla przyszłego artysty.

W zestawie wraz z tablicą znajduje się:

  • ścierak na wycierania tablicy
  • 3 białe kredy
  • czarny mazak

Wymiary: 57 x 101 x 55cm

Tablica  zapakowana jest w kolorowe opakowanie,a nie tylko zwykły worek foliowy. Dzięki temu tablicę można podarować jako prezent.

Wiek : 3+

Referencja: WD91200
Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies