Woody - Duża kuchnia czerwona

Marka Woody jest własnoscią czeskiej firmy WoodyLand. Opiera się na czeskiej tradycji zabawek drewnianych jednakże dynamicznie się rozwija i elastycznie reaguje na zapotrzebowanie ze strony klientów, rodziców, instytucji edukacyjnych i samych dzieci. W tym momencie marka ma około 500 pozycji w asortymencie, głównie drewnianych, skąd wzięła swoją nazwę.

Duża kuchnia czerwona

Cena:
489.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Naśladowanie dorosłych, odgrywanie ról, ale i rozwijanie pasji u dzieci i ciekawości na to co się dzieje wokół nich to podstawowe zadania tego produktu. Sprawdzi się jako prezent zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki, a dzięki temu, że została wykonana z drewna przetrwa niejedno gotowanie. Duża kuchnia pozwala na swobodną zabawę i pomieści wiele kuchennych akcesoriów.

Zestaw zawiera:

  • Piekarnik z zamykanymi drzwiczkami. Nad drzwiczkami znajdują się dwa pokrętła
  • Płytę grzewczą z dwoma palnikami
  • Blat narożny, który może posłużyć za bufet i miejsce do przechowywania
  • Zlew z kranem
  • Dwie półki pod zlewem
  • Nadstawkę z zegarem, półeczkami i mikrofalówką - mikrofalówka ma otwierane drzwiczki i pokrętło
  • Garnek z pokrywką, patelnie i dwie łyżki.

Kuchnia dla małych szefów kuchni pomaga w rozwoju dziecka pobudzając jego wyobraźnię i koordynację ręka-oko. Zabawka zachęca do odgrywania scenek imitujących zachowanie dorosłych rozwijając umiejętności społeczne. Dzieciaki same wymyślają swoje role do odegrania. Dzięki licznym półeczkom możecie tu schować wiele sprzętów kuchennych i akcesoriów do przygotowania posiłków. Być może taka kuchnia stanie się zachętą do prawdziwego gotowania.

Do kompletu świetnie sprawdzą się zestawy żywności lub sprzętu AGD. 

W odróżnieniu od wielu dostępnych na rynku kuchni wykonanych z plastiku, kuchnie drewniane wyróżniają się większą trwałością i są wykonane z materiału ekologicznego jakim jest drewno. 

Wymiary: 78 x 34 x 105cm

Wysokość do blatu ok 54cm

Wiek : 3 +

Referencja: WD91705
Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

Produkt

nasze marki

kot
pies