SZYBKI KONTAKT Zadzwoń w poniedziałek

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
okazja dnia
Drewniany dzięcioł z młodymi
Drewniany dzięcioł z młodymi
Strona główna / Produkty / Kraina rozmaitości / Drobiazgi dla dziecka / Goki - Drewniany dzięcioł z młodymi

Drewniany dzięcioł z młodymi

Nasze opinie:
Cena:
28,90 zł
Ean:
4013594539319
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Goki
Ilość:

Pracowity dzięcioł i jego dzieci mieszkający na wysokim drzewie potrzebuje pomocy. Teraz każdy maluch może wspomóc go w przesuwaniu się po drzewie i wydziobywaniu dziur.

Zabawka firmy Goki to interesująca propozycja dla każdego ciekawskiego dziecka. Dzięki swojej formie mały odkrywca może obserwować jak porusza się dzięcioł przy stukaniu i pukaniu w korę drzewa. Zabawka składa się z drewnianej podstawy i metalowego pręciku, który od góry zakończony jest żółtym gniazdem z mały pisklętami. Na metalowym pręciku znajduje się dzięcioł na sprężynce. Po przesunięciu go w górę ptaszek powoli spada i dzięki sprężynie, trzęsąc się uderza dzióbkiem w drzewo, zupełnie jak prawdziwy dzięcioł.

Ta ciekawa zabawka sprawi każdemu dziecku wiele radości. Wprawienie w ruch tego pracowitego dzięcioła to ogromna satysfakcja dla małego odkrywcy przyrody. Dziecko może poznawać świat przyrody spędzając czas przy wesołej i bezpiecznej zabawie. Metalowy pręcik jest solidnie zabezpieczony z każdej strony, dzięki czemu nie ma możliwości, że dziecko się nim ukłuje. 

Wiek: 3+

Wymiary: 43,5 cm

Referencja: 53931

Deklaracja zgodności CE