Goki - Drewniane mini Łódeczki

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Drewniane mini Łódeczki

Cena:
4.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 4 lat
Producent:
kolor:
Ilość:
- +

Opis produktu

Kolorowe małe łódeczki będą świetnym umilaczem czasu w wannie czy w basenie. Nie lubiące wody dziecko chętniej wejdzie do wanny mając ze sobą swoją ulubioną łódeczkę !

Do wybory cztery koloru :

  • czerwony
  • niebieski
  • żółty
  • zielony

Dziecko nie musi bać się, że jego żagłówka utonie podczas morskich manewrów. W końcu wykonana jest z drewna ;)

Cena dotyczy jednej sztuki. Po zakupie prosimy o informację dotyczącą wzoru. W przypadku braku informacji produkty wyślemy losowo.

Materiał: lakierowane drewno

Wiek: 3+

Wymiar : 6,5 x 7 cm

Referencja: SA019
Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies