Melissa & Doug - Maszyny budowlane z kierowcami

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Maszyny budowlane z kierowcami

Cena:
69.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 2 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Zestaw trzech maszyn niezbędnych na każdej budowie może być Wasz. Dodatkową zaletą tych maszyn są ruchome elementy i wyjmowane figurki, co daje jeszcze więcej możliwości kreatywnej zabawy. Pora ruszyć na budowę, drogi, domy, urzędy wszędzie na placu budowy niezbędny jest taki sprzęt. Uzupełnijcie swoją kolekcję.

Zestaw rozwija koordynację i wyobraźnię, a całość wykonana z ekologicznego drewna.

Zestaw zawiera:

  • koparkę z ruchomą łychą
  • betoniarkę z obracającą się gruszką
  • wywrotkę z podnoszącą się paką
  • trzy figurki kierowców
  • dwa szlabany do zabezpieczenia terenu budowy

Wiek: 2+

Wymiary samochodu: ok. 12,5 x 7 x 8cm

Referencja: 10656

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies