Woody - Wózek Pchacz czerwony z klockami

Marka Woody jest własnoscią czeskiej firmy WoodyLand. Opiera się na czeskiej tradycji zabawek drewnianych jednakże dynamicznie się rozwija i elastycznie reaguje na zapotrzebowanie ze strony klientów, rodziców, instytucji edukacyjnych i samych dzieci. W tym momencie marka ma około 500 pozycji w asortymencie, głównie drewnianych, skąd wzięła swoją nazwę.

Wózek Pchacz czerwony z klockami

Darmowa wysyłka

Paczkomaty Inpost
Cena:
99.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 12 miesięcy
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opis produktu

Wózek z klockami to dobry pomysł na wspólny spacer. Można ćwiczyć naukę chodzenia lub odpoczywać przy zabawie:

  1. zabawki tego typu ułatwiają naukę chodzenia. Są przeznaczone dla dzieci od 12-stu miesięcy, czyli wtedy kiedy dzieci zaczynają chodzić. W pchaczu łapiąc się za metalową rączkę znajdują stabilną podstawę, która ułatwia pokonywanie pierwszych dystansów. Dodatkowo taki pchacz, w odróżnieniu od niewskazanych dla dzieci chodzików nie narusza w żaden sposób jego kręgosłupa, ani nie powoduje wad postawy.
  2. daje możliwość zabawy, gdy dziecko się zmęczy chodzeniem. A klocki drewniane to super pomysł na szkolenie umiejętności motorycznych i rozwijanie zmysłu przestrzennego.
  3. drewniany wózek to również świetny wózek do przewożenia innych ulubionych zabawek tak, aby można je było ze sobą zabrać. Być może potrzebujecie zabawki do piasku? Po prostu połóżcie je na wózek i w drogę

Zestaw zawiera:

  • pchacz drewniany z rączką metalową
  • aż 50 kolorowych klocków w sześciu kształtach (koło, trójkąt, kwadrat, prostokąt, mostek, półkole) 

Całość wykonana z lakierowanego drewna, czyli z materiału naturalnego, ciepłego i miłego w dotyku, a w dodatku dużo trwalszego niż plastik. Kółka zabawki mają opaski z gumy, które zapewniają lepszą przyczepność do podłoża. 

Całość zapakowana w kolorowe pudełko. Wystarczy dokręcić rączkę. Rączkę można przykręcić w jednym z dwóch ustawień tak, aby było wygodnie dziecku

Wymiary: 40 x 30 x 50cm

Wiek: 1+

Referencja: WD91807

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

Produkt

nasze marki

kot
pies