Sfd - Domino drewniane obrazkowe - Pojazdy

Small Foot Design to niemiecka marka wykreowana przez firmę Legler. 

Zabawki z tej serii cechują się wysoką jakością wykonania z drewna pozyskanego z ponownego zalesienia lasów. Firma wyznaczyła sobie za główny cel propagowanie ochrony środowiska. Korzysta ona m.in z energii słonecznej . 

Produkty marki Small Foot Design rozwijają motorykę i koordynację ręka / oko . Są przyjazne dla najmłodszych dzieci i zapewniają dużo dobrej i co najważniejsze, bezpiecznej zabawy. Wiele produktów to także artykuły dekoracyjne, które na pewno będą świetnym dopełniem wnętrza każdego domu.

Zabawki odpowiadają Europejskim Normom Dla bezpieczeństwa zabawek EN 71.

Domino drewniane obrazkowe - Pojazdy

Cena:
25.00 zł
Dostępność:
Produkt niedostępny

Powiadom mnie o dostępności

Wiek:
od 3 lat
Producent:

Opis produktu

Domino to popularna gra, która polega na dopasowaniu drewnianych elementów pasujących do siebie np. policja do policji lub ciężarówka do ciężarówki, tak aby stykały się ze sobą obrazkami. Prezentowana gra to doskonała pomoc dydaktyczna, pozytywnie wpływa na rozwój mowy małych dzieci oraz rozwija koordynację wzrokowo-ruchową. Wystarczy rozdać pomiędzy siebie klocki domina i próbować się ich pozbyć w opisany wyżej sposób. Kto pierwszy to zrobi wygrywa.

Domino z pojazdami  jest estetycznie i solidnie wykonane. Po skończonej zabawie łatwo można je poukładać w drewnianym pudełku. Zestaw zawiera 28 płytek z różnymi pojazdami.

Materiał: drewno

Wiek: 3+

Wymiary klocków: 6 x 3cm

Drewniane pudełko na klocki: 14,5 x 8 x 5cm

Referencja: 4221

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies