Goki - Klocki sześcienne zwierzęta leśne

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Klocki sześcienne zwierzęta leśne

Cena:
37.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Puzzle sześcienne to nauka logicznego myślenia i kojarzenia. Dlatego właśnie takie kostki to jedne z bardziej popularnych produktów dla dzieci. Tym razem Goki przygotowało klocki z wizerunkami leśnych zwierząt typowymi dla naszej strefy klimatycznej. Warto znać również te zwierzęta. W ostatnim czasie to właśnie zwierzęta leśne są najbardziej popularnym wzorem - obok tych bardziej znanych jak zwierzęta farmy czy safari.

Klocki sześcienne to aż 12 kostek z kawałkiem obrazka z każdej strony. Znajdziecie tu sześć zwierząt: sarnę, wiewiórkę, borsuka, liska, dzika i sowy. Układanka zawiera również 6 kartek z wzorami do ułożenia, aby łatwiej było rozpocząć układanie. Potem można już nie korzystać z pomocy.

To co również wyróżnia tą pozycję to ładne kartonowe opakowanie puzzli.

Wiek: 3+

Wymiary: 15 x 11 x 4cm

Referencja: 57710

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies