Puzzle sezonowe Lato
Puzzle sezonowe Lato
Puzzle sezonowe Lato
Puzzle sezonowe Lato
Strona główna / Produkty

Puzzle sezonowe Lato

Cena:
25,90 zł
Ean:
6934510512705
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
Od 2 lat
Producent:
Viga
Ilość:
prezentKup na prezent
Koszt pakowania 10zł
Opakowanie dla:
dziewczynki
chłopca

Wakacje i ciepły letni czas nad morzem to jedne z charakterystycznych znaków tego okresu. Wiecie już jaka to pora roku?  Oczywiście. Puzzle sezonowe zostały pomyślane w taki sposób, aby pomóc dziecku w rozróżnianiu pór roku i ich oznak. Znajdziecie tu charakterystyczne motywy dla lata i wakacji, a wesoła kolorystyka i temat obrazka umilą układanie.

Teraz dzięki temu, że mamy w ofercie układanki sezonowe ze wszystkimi porami roku możecie wykorzystać również ich edukacyjny charakter. A dodatkowo kupując cały zestaw otrzymasz wysyłkę gratis.

Puzzle to zabawka, która sprawdzi się do ćwiczenia koordynacji ręka-oko czy koncentracji. Układanie obrazka z rozsypanych elementów to również ćwiczenie spostrzegawczości oraz cierpliwości, bo czasem zajmuje to więcej czasu niż byśmy chcieli. Dodatkowo jeśli bawi się więcej niż jedno dziecko puzzle dają okazję do wspólnej zabawy lub rywalizacji. Jedna zabawka - wiele możliwości.

Zabawka wykonana z drewna. Na drewnianej podstawie znajdują się 24 puzzle. Układankę można układać na podstawie lub poza nią.

Wiek: 2+

Wymiary: 30 x 22 cm

Referencja: V51270

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie