SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
okazja dnia
Puzzle sezonowe Wiosna
Puzzle sezonowe Wiosna
Strona główna / Produkty / Klocki, puzzle, układanki / Puzzle / Viga - Puzzle sezonowe Wiosna

Puzzle sezonowe Wiosna

Nasze opinie:
Cena:
25,90 zł
Ean:
6934510512699
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 2 lat
Producent:
Viga
Ilość:

Spójrzcie na plac zabaw. Wiosną, kiedy po zimie wszyscy spragnieni są słońca, jest pełen bawiących się dzieci. A co równie istotne można znaleźć tu wiele szczegółów, które po ułożeniu skomponują ciekawy obrazek. Znajdziecie tu również typowe dla wiosny elementy jak: kwiaty, motyle i zieloną trawę. Rozróżnianie pór roku i ich oznak to również ważna nauka dla dzieci. Teraz dzięki temu, że mamy w ofercie układanki sezonowe ze wszystkimi porami roku możecie wykorzystać również ich edukacyjny charakter. A dodatkowo kupując cały zestaw otrzymasz wysyłkę gratis.

Puzzle to zabawka, która sprawdzi się do ćwiczenia koordynacji ręka-oko czy koncentracji. Układanie obrazka z rozsypanych elementów to również ćwiczenie spostrzegawczości oraz cierpliwości, bo czasem zajmuje to więcej czasu niż byśmy chcieli. Dodatkowo jeśli bawi się więcej niż jedno dziecko puzzle dają okazję do wspólnej zabawy lub rywalizacji. Jedna zabawka - wiele możliwości.

Zabawka wykonana z drewna. Na drewnianej podstawie znajdują się 24 puzzle. Układankę można układać na podstawie lub poza nią.

Wiek: 2+

Wymiary: 30 x 22 cm

Referencja: V51269

Deklaracja zgodności CE